Rejestrując swoje konto w Ostrowskiej Galerii Handlowej otrzymujesz pakiet korzyści dla swojej firmy:

  1. Wybierając jedną z utworzonych galerii handlowych promujesz się razem z pozostałymi firmami w całym mieście,
  2. NISKIE KOSZTY obsługi marketingowej tzn. – rejestrujesz się w wybranej lokalizacji a my tworzymy dla Was unikatowy plan marketingowy tak, aby zwiększyć odwiedziny klientów w Waszych sklepach/firmach.
  3. ŁATWOŚĆ PREZENTACJI PRODUKTÓW i USŁUG – dzięki naszemu rozwiązaniu, w łatwy sposób możesz pokazać klientom co mogą u Ciebie kupić. Internet jest w chwili obecnej najprostszym medium dotarcia klienta do Twojej oferty. A my to jeszcze bardziej upraszczamy.
  4. Nie musisz mieć własnego sklepu internetowego, własnej strony internetowej (chociaż to jest wskazane i zalecamy skorzystać z dodatkowej usługi jaką oferujemy – profesjonalna strona internetowa dla Twojej firmy) ponieważ wszystko dostajesz od nas w pakiecie NaStart – „Pokaż się, to pierwszy krok do sukcesu w biznesie”.
  5. Jesteśmy grupą profesjonalistów ze swoich branż więc możesz liczyć na nasze wsparcie w prowadzeniu swoich działań marketingowych.

Rejestrując się jako klient, masz możliwośc obserwowania, oceniania oraz komentowania wybranych przez siebie firm. To miejsce ułatwi Ci odnalezienie najlepszych ofert oraz promocji w mieście.

Posted on Categories Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu