Ostrowska Galeria Handlowa – otwarte 24h/7 – on-line!

Pokaż się! To dopiero początek…

Kupuj online – omijaj kolejki lub zamów dowóz pod wskazany adres.

Galeriaostrow.pl to pierwsza galeria on-line zrzeszająca sprzedawców oraz kupujących w jednym miejscu lokalnie!

Tutaj możesz przeglądać oferty sklepów i firm skupiających się w wirtualne galerie handlowe. (“Myśl globalnie, działaj lokalnie”) dlatego projekt przewiduje tworzenie wirtualnych galerii z ulic lub dzielnic w mieście aby jeszcze bardziej poprawić efektywność działań lokalnych firm.

Jest świetną alternatywą dla sieci handlowych na których ciążą różne ograniczenia a miejsca handlowe są finansowo często poza zasięgiem lokalnych przedsiębiorców. 

Ułatwia każdemu robienie zakupów w lokalnych sklepach z dostawą do domu!

  Odwiedź www.galeriaostrow.pl i zrób listę zakupów w wybranych sklepach.
 
    Kontakt ze sprzedawcą (telefonicznie lub wysyłając wiadomość bezpośrednio po zarejestrowaniu w galeriaostrow.pl) dodatkowo ułatwi Ci kontakt ze sprzedawcą w sprawie dostawy pod wskazany adres. 

BrandTMarketingPL – wspieramy lokalny biznes! 

Od razu po wejściu na platformę udostępniamy listę sklepów zlokalizowanych przy wybranych ulicach. Np. wirtualna galeria “NaWrocławskiej”, “NaKaliskiej”, “NaRynku”, “NaRaszkowskiej” itp. – tutaj znajdziecie sklepy oraz firmy przedstawiające swoje oferty (produkty i usługi).

 Takie rozwiązanie daje ogromne możliwości sprzedawcom. Tak jak stacjonarna galeria handlowa prowadzi swoje działania reklamowe na które zrzucają się wszystkie punkty, tak samo tutaj – każda nowo powstała galeria z wybranej ulicy bądź dzielnicy ma przygotowany plan marketingowy, którego zadaniem jest dotarcie do mieszkańców miasta i okolic.

W przypadku galerii on-line są niższe koszty utrzymania, reklamy oraz bardziej aktywny program wspierający dotarcie do lokalnej społeczności. 

Abonament miesięczny to TYLKO 69zł!

Jest to wersja rozwojowa platformy – jednak w tym ciężkim czasie dla przedsiębiorców postanowiliśmy już teraz udostępnić narzędzie i dać możliwość lokalnemu biznesowi na utrzymywanie kontaktów ze swoimi obecnymi klientami oraz szansę dotarcia z ofertą do nowych klientów.

Jest to pierwsza pilotażowa internetowa galeria handlowa realizowana w ten sposób. Domyślnie takich galerii zrzeszających lokalne biznesy i wspierających ich w promocji wśród lokalnych społeczności może powstać nieograniczona ilość.

Co trzeba zrobić aby rozpocząć otworzyć swoją firmę w Ostrowskiej Galerii Handlowej? 

  1. Rejestrujesz się na stronie www.galeriaostrow.pl
  2. aktywujesz swoje konto linkiem aktywacyjnym, który otrzymasz na adres e-mail podany przy rejestracji. (sprawdź poprawność wpisywanego maila)
  3. po aktywacji konta użytkownika, możesz dodać swoją firmę / sklep 
    1. przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego wybierasz jedną kategorię z listy (np. “NaWrocławskiej” “NaRaszkowskiej” itd), lub “Globalna” jeśli Twoja firma znajduje się poza centrum. (Jeśli przy danej ulicy będzie aktywnych min. 10 firm, wtedy powstanie z tej ulicy galeria handlowa, która będzie promowana na stronie głównej platformy).
    2. jako “tagi” wpisujesz po przecinku słowa najbardziej pasujące do charakteru Twojej działalności. To będą “skróty” po których łatwo będzie odnaleźć firmy oferujące produkty/usługi z danej branży.
  4. Po wypełnieniu całego formularza pojawia się faktura do opłacenia przez PayPal.

    Jeśli na tym etapie nie jesteś jeszcze zdecydowany/a aby opłacić fakturę – wpis nie pojawi się na liście firm promowanych i możesz płatności dokonać w każdej chwili kiedy uznasz za stosowne.

Jesteśmy na www.facebook.com/GaleriaOstrow

Widzimy się na galerii! 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu